Miód Spadziowy iglasty 1,20 kg

Miód Spadziowy iglasty 1,20kg

Miód spadziowy ze spadzi iglastej jodłowej pozyskiwany w Bieszczadach. Flagowy produkt naszego gospodarstwa. Król wśród miodów.

85,00 zł

 

Miód spadziowy iglasty ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie i dużą wartość dla człowieka nazywany jest miodem królewskim. W smaku, korzenny, aromat żywiczny o barwie od szaro-zielonkawej, poprzez brązową do prawie czarnej. Po skrystalizowaniu miody spadziowe przybierająbarwę  ciemno-szaro zielonkawą.

Spadź iglasta bogata jest w cukry, aminokwasy, sole mineralne i witaminy. Miody spadziowe zawierają w porównaniu do miodów nektarowych więcej grup związków azotowych, mineralnych, enzymów i substancji antybiotycznych. Zawierają 4-9 razy więcej biopierwiastków, czyli mikroelementów takich jak potas wapń, fosfor, żelazo itp, zapobiegającym wypadaniu włosów, łamaniu się paznokci. Biopierwiastki wpływają na koncentrację, zapobiegają tworzeniu się zmarszczek. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe, łagodzi kaszel. Zalecany przy chorobach dolnych dróg oddechowych (zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, zapalenie płuc, gruźlica ). Polecany w anemii, znajduje zastosowanie przy zaparciach i przy biegunkach. Używany w chorobach serca, naczyń krwionośnych, zapaleniu nerek, zapaleniu pęcherza moczowego.

Działa wspomagająco w chorobach reumatycznych, schorzeniach układu nerwowego, chorobach
skóry, przyśpiesza gojenie ran. Jest miodem wzmagającym odporność co najmniej 3 krotnie bardziej
w porównaniu z innymi miodami nektarowymi, posiada duże właściwości detoksy kujące i
odtruwające.
 
 

177 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności