Matka pszczela Nieunasienniona

Matka pszczela Nieunasieniona CJ10/SKLENAR Czerwiec 2024 r.

Oferujemy Państwu materiał czysto liniowy stanowiący bardzo dobry komponent do kojarzeń użytkowych, zarówno w inseminacji jak i w unasienianiu naturalnym.

Matki dostępne będą w czerwcu 2024r. 

Dokonując zakupu proszę o informację w komentarzu odnośnie terminu wysyłki. Jest to jedyna forma ustalenia terminu wysyłki. 

(Przez wzgląd na bardzo dużą ilość zamówień nie jesteśmy w stanie weryfikować informacji z innych źródeł - myślę, że jest to dla Pszczelarza zrozumiałe).

Jeśli nie zostanie podany termin - wysyłki będą realizowane w najbliższym wolnym terminie.

Prosimy nie łączyć zamówień na Matki pszczele z innymi towarami. W przypadku chęci zakupu pozostałych towarów prosimy o złożenie kolejnego zamówienia.

30,00 zł

 

Matka nieunasieniona 30 zł

 

LINIA CJ10/SKLENAR

Powstała z importowanego materiału z hodowli SKLENAR z Austrii.

Rozwój: linia o wczesnym, dynamicznym rozwoju i dużej plenności. Tworzy rodziny bardzo silne i silne.

Miodność: najlepiej wykorzystuje wszystkie pożytki nektarowe, od bardzo wczesnych - tereny całego kraju. Najwyższą miodność osiąga w gospodarce wędrownej.

Łagodność: pszczoły bardzo łagodne, dobrze trzymają się plastra. Ze względu na dużą plenność polecana do tworzenia odkładów, produkcji ziołomiodów lub mleczka pszczelego. Bardzo dobrze odbudowuje dużą ilość węzy.

Rojliwość: rodziny wykazują znikomą rojliwość w okresie bezpożytkowym. W przypadku wystąpienia nastroju rojliwego w prosty sposób dają się z niego wyprowadzić .

Zimotrwałość: najlepiej zimują rodziny silne.

281 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności