Matka pszczela Nieunasienniona

Matka pszczela Nieunasieniona AlSin Czerwiec 2024r.

Oferujemy Państwu materiał czysto liniowy stanowiący bardzo dobry komponent do kojarzeń użytkowych, zarówno w inseminacji jak i w unasienianiu naturalnym.

Matki dostępne będą w czerwcu 2024r. 

Dokonując zakupu proszę o informację w komentarzu odnośnie terminu wysyłki. Jest to jedyna forma ustalenia terminu wysyłki. 

(Przez wzgląd na bardzo dużą ilość zamówień nie jesteśmy w stanie weryfikować informacji z innych źródeł - myślę, że jest to dla Pszczelarza zrozumiałe).

Jeśli nie zostanie podany termin - wysyłki będą realizowane w najbliższym wolnym terminie.

Prosimy nie łączyć zamówień na Matki pszczele z innymi towarami. W przypadku chęci zakupu pozostałych towarów prosimy o złożenie kolejnego zamówienia.

30,00 zł

 

Matka nieunasieniona 30 zł

 

LINIA AlSin

Rozwój:  linia o wczesnym i dynamicznym rozwoju. Przy umiarkowanym pożytku dobrą dynamikę czerwienia utrzymują przez cały sezon. Plenność rodzin średnia do wysokiej.

Miodność: wykorzystują już najwcześniejsze pożytki i bardzo dobrze pracują przez cały sezon na różnych pożytkach. Wysokie wydajności miodowe uzyskują także na spadzi.

Łagodność: pszczoły są łagodne, w okresie bezpożytkowym mogą wymagać użycia niewielkiej ilości dymu. Wykazują dużą ruchliwość.

Rojliwość: rodziny wykazują znikomą rojliwość, ale wymagają dobrego poszerzenia gniazda
w okresie obfitych pożytków.

Zimotrwałość: bardzo dobra. Do zimowli nie wymagają dodatkowych ociepleń. Dobrze znoszą długą zimowlę.

Inne cechy:  pszczoły zbierają duże ilości pyłku. Rodziny pszczele tej linii bardzo dobrze nadają się do tworzenia z nich odkładów. Pszczoły są aktywne, nawet przy nienajlepszej pogodzie. Alsin polecana na wczesne pożytki nektarowe, tereny całego kraju.

292 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności