Miód Gryczany 1,20 kg

Miód Gryczany 1,20kg

Miód Gryczany pozyskiwany w północnych terenach województwa podkarpackiego w największym zagłębiu gryczanym na terenie południowo wschodniej polski. Szczególnie polecany osobom starszym, cierpiącym na schorzenia układu krwionośnego.

47,00 zł

 

Miód Gryczany jako patoka ma kolor ciemno brunatny po skrystalizowaniu ciemno brązowy miód gryczany zawiera dużo fruktozy, związków magnezu, żelaza i innych biopierwiastków.

Zawiera dużo witaminy C, B1, B2, PP i jest bogaty w białko w którym znajdują się aminokwasy, takie jak kwas asparaginowy, glutaminowy i leucyna.  Sprawdza się w zapobieganiu i leczeniu chorób serca i krążenia, zwłaszcza na podłożu miażdżycowym, nerwicy serca i żołądka. Wyjątkowo cenny w leczeniu niedokrwistości z niedoboru żelaza. Podawany chorym w okresie rekonwalescencji , po zabiegach operacyjnych z utratą krwi, w zaburzeniach na tle nerwowym, w stanach wyczerpania psychicznego, wpływa korzystnie na wzrok, słuch i pamięć.

364 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności