Miód Rzepakowy 1,20 kg

Miód Rzepakowy 1,20kg

Miód rzepakowy pozyskiwany jest na podkarpaciu. Szczególnie polecany w stanach wyczerpania fizycznego min. sportowcy, osoby w podeszłym wieku, osobom o wysokiej aktywności fizycznej.

43,00 zł

 

Miód rzepakowy jest miodem o największej zawartości glukozy i aminokwasów, jest cenną odżywką regeneracyjną w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Skuteczny w leczeniu chorób serca, naczyń wieńcowych i układu krążenia. Potas i magnez zawarte w miodzie wpływają korzystnie na mięsień sercowy, stabilizują ciśnienie krwi i przyczyniają się do zahamowanie procesu miażdżycowego. Skuteczny w leczeniu przeziębienia, stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. Łagodzi kaszel.

Pomocny w schorzeniach nerek i układu moczowego, wspomaga terapię choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Właściwości miodu rzepakowego wykorzystuje się w leczeniu chorób zewnętrznych.

Oczyszcza chorą tkankę z elementów martwiczych i ropnej wydzieliny. Szybkie przyłożenie miodu na poparzoną skórę zabezpiecza ją przed tworzeniem się pęcherzy i rozwojem zakażenia.  

414 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności